Filmai
Filmai

Viskas apie filmus

You are not connected. Please login or register

30 dienų nakties/ 30 days of night

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 30 dienų nakties/ 30 days of night on Wed Jul 22, 2009 2:23 am

Buffy

Admin'ė
Admin'ė
                         30 dienų nakties . ...... ..  
Kiekvienų metų žiemą Aliaskos regiono miestelį Barov apgaubia aklina tamsa.

Net 30 dienų  saulė nesirodo. Šis žvarbus ir bauginantis laikotarpis nekelia didelio džiaugsmo vietiniams gyventojams. Dauguma iš jų ryžtasi keliauti į pietus, nes amžina naktis sukelia nesklandumų ir provokuoja nesantaiką.

Tačiau šią žiemą situaciją ramiame ir ištuštėjusiame Barove pasikeičia iš esmės, kai į miestelį užklysta paslaptingas įtartinų žmonių būrys. Nepažįstami ir niekuomet nematyti keistuoliai yra šviežios žmogienos kraujo ištroškę vampyrai. Jie tikisi pasinaudoti nesibaigiančia tamsa ir sumedžioti namuose likusius gyventojus.

Finansiškai sėkmingos trilogijos "Žmogus-voras" tėvelis Samas Raimi toliau puoselėja nenumaldomą aistrą siaubo žanrui, kuris padėjo jam įsitvirtinti Holivudo kino industrijoje. Šiurpias, mistines ir baisias istorijas "Piktas blogis", "Tamsos armija", "Žmogus iš tamsos" režisavęs kūrėjas sukauptą patirtį panaudojo prodiuserio darbui. Samo Raimi dėka komercinius repertuarus pasiekė sėkmingi siaubiakai "Baubas", "Pagieža", "Pagieža 2", "Našantys žinią", o dabar jis pagelbėjo dramatiško trilerio "Ledinukas" režisieriui Davidui Slade'ui ekranizuoti rašytojo fantasto Steve'o Nileso hiperpopuliarią grafinę novelę apie žiaurius vampyrus šaltojoje Aliaskoje. 
--------------------------------------------------------------------------------------
Mano nuomonė: Filmas man labai patiko. Baisu nebuvo(gal todėl,kad žiūrėjau jį dieną),tačiau buvo labai įdomu. Pabaiga buvo be galo liūdna, kupina pasiaukojimo.          
Ir tas
 vaizdas kai saulė pakilo buvo neapsakomai gražus ir liūdnas. 
Pradžioje būsite supažindinti su aplinka ir su herojais. Vėliau viskam pasisukus kitu kampu  dalyvausite kovoje dėl gyvenimo . 
Šis filmas labai gerai  perteikia kaip žmogus saugo savo šeimą. Kaip būtent dėl šeimos nario jis bega mirčiai į nasrus ir yra pasiryžes mirti. 
Verta pažiūrėti!

View user profile http://www.bumapa.eforum.lt

2 Re: 30 dienų nakties/ 30 days of night on Sun Aug 16, 2009 11:42 am

Guste525

Naujiena
Naujiena
Mano nuomuonė:Šį filmą aš žiurėjau man jisbuvo labai įdomus,baisus,ir liūdna.
Labiausiai šis filmas mane sukrėtė kai buvo smurtas. Aš negalėjau žiureti buvo begalo baisu. Ir kai Admin.
Sako pasirodė narsus žmogus kurio man buvo labai gaila. Ir dar norėjau pasakyti, kad man labiausiai iš filmo,
frazė patiko štai šita: Vardan Dievo? Čia nėra jokio dievo. Nu žodžiu labai geras filmas. flower flower

View user profile

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]